Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
Server Denizcilik Taşımacılık ve Ticaret LTD. ŞTİ.
Şirketimiz kurulduğu 2004 yılından bu yana armatörlük, gemi işletmeciliği, gemi kiralama, gemi alım-satım, gemi tamir-bakım ve danışmanlık faaliyetlerini güvenli ve istikrarlı bir şekilde yürütmektedir.

Kurumsal

 1. 1
  Misyonumuz

  Denizcilik sektöründe sürekli gelişme, etkinlik ve verimlilik ilkesiyle şirketi, denizcilik endüstrisinin çağdaş standartlarına uygun kalitede genç, uygun tonaj ve tipte ve uluslararası deniz işletmeciliğine uygun gemi filosu oluşturup sağlıklı büyümek sureti ile Vizyon doğrultusunda iş ortakları ile çalışanları için karlı bir şekilde yarınlara ulaşmaktır

 2. 2
  Vizyonumuz

  Uluslararası Denizcilik sektöründe gerek işletme gerekse can, mal ve çevre güvenliği açısından uluslararası endüstri standartlarına uygun kalitede genç gemilerle, nesiller boyunca sürecek deniz işletmeciliği yapmaktır.

 3. 3
  Stratejimiz

  Şirketin “Vizyon” ve “Misyon” tanımları altında güvence altına alınmış hedeflere ulaşması amacı ile genel hatları ile tanımlanmış stratejisi; yeni inşa ve/veya genç gemileri kendi çatısı altında işletmekten ibarettir.

Hizmetlerimiz

Gemi İşletmeciliği

Teknik ve ISM departmanı olarak, bünyemizdeki gemilerimizin çeşitliliği ve tonaj aralıkları itibari ile sürekli değişen ve gelişen denizcilik kurallarının takibi, gemilerin planlı bakımları ve uygulamaları üst seviyede yapılmaktadır.

Gemi Alım & Satım

Gemi alım-satım departmanı dünya çapında sektörel bilgi ağına sahiptir. Gemi alım-satım ekibimiz periyodik olarak farklı ülkelerdeki armatör ve brokerlerle iletişim halindedir.

Tamir-Bakım & Havuzlama

Ekibimiz, geminin her türlü klas kuruluşu tarafından kabul görecek şekilde gemi üzerinde her türlü bakım-onarım işlemlerini en kısa süre içinde yapabilecek, tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır.

Gemi Kiralama

Sahip olduğumuz geniş gemi portföyümüz ile uygun gemilerin bulunması sözleşmelerin hazırlanması, kargo planının yapılması ve doğru yüke doğru gemi temin edilmesi en önemli misyonumuzdur.

Daha Hızlı Büyü

Server Denizcilik, kurulduğu günden bugüne kadar en önemli sermayenin insan kaynağı olduğuna inanmış bir firmadır. Bu yüzden çalışanlarını sürekli geliştirmiş ve bugün tecrübeli, yetişmiş ve konusunun uzmanı bir işgücüne sahip olmuştur.

Bütçe Dostu

Gemilerin her türlü elektronik, can ve yangın güvenliği ekipmanlarının temini, Yıllık bakımı / Testlerinin yapılması ve gerektiğinde tamiri.

Dünya Çapında

Gemi alım-satım departmanı dünya çapında sektörel bilgi ağına sahiptir. Gemi alım-satım ekibimiz periyodik olarak farklı ülkelerdeki armatör ve broker´lerle iletişim halindedir.

Hizmet Sonrası Destek

Server Denizcilik olarak; hizmetlerimizde gerekli özeni göstermek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve ürünler ile ilgili beklentilerini karşılamak şirket kalite politikamızdır.

TEMASTA OL

Soruların mı var?

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!

Soğanlık Yeni Mah. Pegagaz Sokak No:6
Pega Kartal Residence  A Blok Kat :19 D:122 PK.34880
KARTAL – ISTANBUL – TURKEY

 • 8 + 15 =

  Server Denizcilik Taşımacılık ve Ticaret LTD. ŞTİ.

  Şirketimiz kurulduğu 2004 yılından bu yana armatörlük, gemi işletmeciliği, gemi kiralama, gemi alım-satım, gemi tamir-bakım ve danışmanlık faaliyetlerini güvenli ve istikrarlı bir şekilde ilerleterek daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

  ADRES

  Soğanlık Yeni Mah. Pegagaz Sokak No:6 Pega Kartal Rezidance A Blok Kat :19 D:122 34880 KARTAL - ISTANBUL - TURKEY
  KARTAL - ISTANBUL- TURKEY

  TELEFON

  +90 216 494 63 00

  EMAIL

  management@servershipping.com